JUMALA KÄES ON KÕIK VÕIMALIK

Me teenistus sai hiljaaegu ühelt kinnipeetavalt südantlõhestava kirja, kes kirjutas järgmist:

„Ps.David, ma olen vangis oma seksuaalse sõltuvuse tõttu. Ma tean, et ma ei sündinud sellisena, kuid see on see, kelleks olen saanud. Olen olnud abielus kolm korda ja mul on neli last. Lugu selline, et tahan lõpetada selle kõige ja samas ei taha ka. Olen lõpetanud uimastite tarbimise, kuid pornograafiast lahti lasta ei suuda. Usun siiralt Jumala tervendavasse väesse ja olen ka sadu kordi hüüdnud appi Tema nime. Kuid ma lihtsalt ei suuda leida ust, mille kaudu põgeneda oma perverssuse eest.

Mu igatsuseks on täita Jumala tahet, kuid ometigi surun selle igatsuse maha ja langen tagasi oma himude keskele. Olen valetanud Jumalale, sest olen tõotanud Talle, et ei tee seda enam iial ja ikka langen tagasi selle sisse. See kõik teeb mulle väga haiget, sest tean, et ajan Jumalale okse peale. Minnes vangla kabelisse, tunnen end kahepalgelisena. Seal on mehi, kes väga austavad mind, sest olen andnud neile head nõu, mida ise täita ei suuda. Ma mängin kabelis klaverit ja laulan, kuid see kõik ei tundu õige, sest tean, et ma pole õige Jumala ees.

Ma pigem sureks ja läheks põrgu, kui et tüütaks mõnda süütut inimest taas. Kuid samas ma ei taha minna põrgu. Tahan teenida Jumalat ja kogeda Tema armastust. Olen omadega lõksus, sest vihkan seda, mida teen ja samas teistpidi mulle meeldib see. Ma lihtsalt ei tea, mida teha.“

Ütlesin sellele noorele mehele: „Ära kaota lootust, sest Jumal tahab tervendada sind.“

Ka sina pead uskuma, et miski su elus pole Jumalale võimatu. Pole ühtki Saatana ahelat, mida Tema ei suudaks purustada. Seega, armas Jumala püha – ära kaota oma usku! Usu, et Jumal võib muuta nii su elu, kui olukordi kõige täiega! Kui Ta suutis vabastada deemonitest vaevatud mehe, tuua tervenemist veritõbisele naisele ja elu Jairuse surnud tütrele (vt Markuse 5 ptk), suudab Ta aidata ka sind. Meie Jumal suudab lahendada mida iganes.

"Inimeste käes on see võimatu, mitte aga Jumala käes, sest Jumala käes on kõik võimalik." (Markuse 10:27)